Протокол №4 атестації педагогічних працівників 2021 року

Житомирська область

Миропільська об’єднана територіальна громада

Комунальна установа Миропільської селищної ради

«Печанівський заклад загальної середньої освіти І-Ш ступенів»

13045,  с. Печанівка,  вул. Центральна, б.20-А,  код ЄДРПОУ 22055639,  тел.(04146) 9-75-30, e-mail: pechanivka-1@ukr.net

засідання атестаційної комісії

КУ Миропільської селищної ради «Печанівський ЗЗСО  І-ІІІ ступенів»

від 30.03.2021 року                                                                                 с.Печанівка

Голова:      Яремчук М.І., директор школи

Секретар:  Біла С.Г., заступник директора школи

Присутні:  члени комісії Савчук А.В., Лаврінчук Л.М., Рибчинська Л.С., Мшанецька О.А., Придатченко І.В.

Порядок денний:

1. Про підсумки атестації педагогічних працівників  школи  у 2020 – 2021 навчальному році.

Доповідач:  голова атестаційної комісії Яремчук М.І.

2. Про підсумки роботи атестаційної комісії школи у 2020 – 2021 навчальному році.

Доповідач: заступник директора з навчально-

виховної роботи Савчук А.В.

І. СЛУХАЛИ: Яремчука М.І., голову атестаційної комісії, про підсумки атестації педагогічних працівників  школи  у 2020 – 2021 навчальному році

ВИСТУПИЛИ:

1.  Савчук А.В., заступник голови атестаційної комісії, куратор шкільного МО учителів природничо - математичного циклу,  про роботу учителя біології та основ здоров’я, шкільного бібліотекаря Івасюк О.М., директора школи Яремчука М.І.,  як учителя української мови і літератури.

2. Рибчинська Л.С.,  член атестаційної комісії,  про роботу учителя української мови і літератури Остапенко Л.В.

3.  Мшанецька О.А., член атестаційної комісії, підтримала інформацію Савчук А.В. щодо роботи учителя біології та основ здоровя Івасюк О.М.

4.  Лаврінчук Л.М., член атестаційної комісії, про роботу учителів української мови та літератури Рибчинської Л.С., Остапенко Л.В. та директора школи Яремчука М.І., як учителя української мови і літератури.

5. Біла С.Г., секретар атестаційної комісії, про роботу педагога-організатора Оксаніч О.О. та практичного психолога школи Придатченко І.В.

УХВАЛИЛИ:

1. На підставі результатів відкритого голосування:

1. Учитель української мови і літератури Остапенко Лідія Валентинівна відповідає  займаній посаді. Порушити клопотання перед атестаційною комісією ІІ рівня про відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «Спеціаліст вищої категорії» (за результатами голосування: за – 7,  проти – 0 ,  утримались – 0).
    2. Директор КУ Миропільської селищної ради «Паволоцька ЗОШ І ступеня», учитель початкових класів Мосейчук Тетяна Адамівна  відповідає  займаній посаді. Порушити клопотання перед атестаційною комісією ІІ рівня про відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «Спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «Старший учитель» (за результатами голосування: за – 7,  проти – 0 ,  утримались – 0).

1.3. Учитель біології Івасюк Ольга Миколаївна  відповідає  займаній посаді. Порушити клопотання перед атестаційною комісією ІІ рівня про відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «Спеціаліст вищої категорії» (за результатами голосування: за – 7,  проти – 0 ,  утримались – 0).

1.4. Учитель української мови і літератури Рибчинська Людмила Степанівна відповідає займаній посаді. Порушити клопотання перед атестаційною комісією ІІ рівня про відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «Спеціаліст вищої категорії» та присвоїти педагогічне звання  «Старший учитель»  (за результатами голосування: за – 6,  проти – 0 ,  утримались – 0).

1.5. Учитель української мови і літератури Яремчук Микола Іванович відповідає займаній посаді.  Порушити клопотання перед атестаційною комісією ІІ рівня про відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «Спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «Старший учитель» (за результатами голосування: за – 6,  проти – 0 ,  утримались – 0).

1.6. Педагог-організатор школи Оксаніч Олена Федорівна відповідає займаній посаді. Підтвердити раніше присвоєну кваліфікаційну категорію «Спеціаліст І категорії» (за результатами голосування: за – 7,  проти – 0 ,

утримались – 0).

1.7. Практичний психолог школи Придатченко Інна Василівна відповідає займаній посаді. Підтвердити раніше присвоєну кваліфікаційну категорію «Спеціаліст І категорії» (за результатами голосування: за – 6,  проти – 0 ,

утримались – 0).

1.8.  Шкільний бібліотекар Івасюк Ольга Миколївна відповідає займаній посаді. Підтвердити раніше присвоєну кваліфікаційну категорію «Провідний спеціаліст» (за результатами голосування: за – 7,  проти – 0 ,

утримались – 0).

2. СЛУХАЛИ: Савчук А.В., заступника директора з навчально – виховної роботи, про підсумки роботи атестаційної комісії школи у 2020 – 2021 навчальному році.

УХВАЛИЛИ:

1. Роботу атестаційної комісії у 2020 – 2021 навчальному році вважати задовільною.

Голова   атестаційної комісії      ____________                  Микола ЯРЕМЧУК

підпис

Секретар                                       ____________                  Світлана БІЛА

підпис